Dahua IPC-HFW5241E-ZE-27135-S3 2 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW5241E-ZE-27135-S3
2 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.8" 2 Megapixel progressive scann CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 1-25/30 fps, citlivost 0,0007 lx / F1.5 (Color 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 109°–30°, V: 56°–17°, D: 131°–35°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, ROI, 3DNR, SSA, Defog, inteligentní funkce: IVS, Perimetr protection, SMD, AI SSA, Smart Object Detection, Face Detection, People Counting, Video Metadata, Heat Map, Smart Search, Smart Sound Detection, komprese H.265+ / H.265 / H.264 + / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG, AI coding, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 2/1, audio I/O 1/1, slot na MicroSD kartu max. 512 GB, vestavěný mikrofon, napájení 12 V DC / PoE (802.3af) / ePoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry 273,2 x 95,0 x 95,0 mm, hmotnost 1,12 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Videoanalytické funkce u kamer a záznamových zařízení Dahua
Příklady montáže
 Montáž na stěnu
 Montáž na sloup
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC, ePoE, PoE