Dahua IPC-HFW5431EP-ZE-27135 4 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW5431EP-ZE-27135
Produkt byl vyprodán a nahrazen novou řadou
Dahua IPC-HFW5541E-ZE-27135.
Tento produkt již není v nabídce.
4 Mpx kompaktní kamera IP exteriérová antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 50 m, 1/3" 4Megapixel progressive scan CMOS, rozlišení 2688 x 1520 px @ 25 fps, citlivost 0,03 lx / F1.4 (Color, 1/3 s, 30 IRE), 0,3 lx / F1.4 (Color, 1/30 s, 30 IRE), 0 lx / F1.4 (IR ON), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm / F1.4, 5x optický zoom, úhel záběru 106°–31°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR (120 dB), 3DNR, inteligentní funkce, komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 2/1, audio I/O 1/1, 1x video výstup, slot na MicroSD kartu max. 128 GB, napájení 12 V DC, 1079 mA, ePoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry 273,2 × 95,0 × 95,0 mm, hmotnost 1,11 kg
Videoanalytické funkce u kamer a záznamových zařízení Dahua
Přečtěte si o výhodách ePoE kamer a switchů
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Napájení ePoE, 12 V DC, PoE