Dahua IPC-MBW4231-M12-0280B IP kamera pro mobilní prostředky
| IPC-MBW4231-M12-0280B
2 Mpx (Full HD) kamera IP pro mobilní prostředky exteriérová antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 30 m, 1/2,8" 2megapixely progressive scan CMOS, s rozlišením 1920 x 1080 px @ 50 fps, citlivost 0,009 lx / F2.0 (Color, 1/3 s, 30 IRE) 0 lx / F2.0 (IR ON), fixní objektiv 2,8 mm, úhel záběru 110°, BLC, HLC, AWB, AGC, 3DNR, WDR (120 dB), komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264, ONVIF kompatibilní, video analýza, alarm I/O 1/0, audio 1/1, slot na Micro SD kartu 128 GB, napájení DC 12 V, PoE, 550 mA, pracovní teplota od -40 °C do +70 °C, IP 67, IK 10, norma EN 50155, rozměry 140,6 x 112,9 × 69,4 mm, hmotnost 0,59 kg
Tento produkt již není v nabídce.
www.dahuatechnology.cz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
Typ IP kamera
Kódování H.265, H.265+, H.264, H.264+
Podpora karet micro SD
I/O Alarm, Audio
Konstrukce Dome
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Podpora ONVIF
Napájení 12 V DC, PoE