Dahua IS4420-16GT-240 16portový PoE switch
| IS4420-16GT-240
Dahua průmyslový switch, management, 16x Gbit PoE + 4x Gbit SFP, napájení 48–53 VDC (zdroj není součástí balení), 2x Hi-PoE porty max. 90 W, 14x PoE+ porty max. 30 W, celkem max. 240 W, pracovní teplota od -40 do +75 °C, montáž DIN-Rail, hmotnost 1,35 kg, rozměry 125,4 × 75,0 × 175,0 mm. Switch není vhodný pro Avigilon kamery.
Prostředí Interiér
PoE budget do 300 W
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Podpora PoE, Gbit, Podpora PoE+, Podpora PoE++ / 90 W
Průmyslové Ano
Počet portů SFP 4
Počet portů RJ-45 16
Management Ano
Provedení stolní
Hmotnost 1.841 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Ajax DomeCam Mini 8Mp/2.8mm White 8 Mpx dome IP kamera
DomeCam Mini (8 Mpx / 2.8 mm) IP dome kamera s rozlišením 8 Mpx a širokým úhlem záběru 110°. Je vybavena inteligentní ...
Skladem
DomeCam Mini 8Mp/2.8mm White
Ajax DomeCam Mini 8Mp/2.8mm Black 8 Mpx dome IP kamera