Dahua ITC215-PW4I-LZF27135 with bracket AI kamera s rozpoznávaním EČV
| ITC215-PW4I-LZF27135 with bracket
Produkt byl vyprodán a nahrazen novou řadou
Dahua ITC215-PW4I-IRLZF27135.
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx Full HD AI ANPR kamera (podpora detekce barvy a typu vozidla), Day/Night, 1/2.8" 2 Megapixel CMOS, bílý přísvit pomocí 6 LED diod do vzdálenosti 12 metrů, rozlišení 1920 x 1080 px, snímkování 25/30 fps, citlivost 0,005 lx / F1, 3, motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 119°–32°, V: 65°–18°, AWB, AGC, 3D, komprese H.265 / H.264M / H.264H / H.264B, ONVIF kompatibilní, audio I/O 1/1, alarm I/O 3/3, RJ-45 (100/1000Base-T), slot na Micro SD, pracovní teplota od -30 °C do +65 °C, IP 67, napájení DC 12 V, PoE+ (802.3at), spotřeba <24 W (LED on, motorický objektiv v pohybu), rozměry 297 x 124 x 108 mm (s držákem 482 × 124 × 196 mm), hmotnost 1,9 kg (3,3 kg s držákem), ke kameře je přibalen držák
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Inteligentní funkce Face detection, Přibylý / zapomenutý objekt, Tripwire, Intrusion
Podpora Slot pro paměťovou kartu, ONVIF
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE, PoE+