Dahua LCH65-MC410-B-S2 65" 4K LED dotykový displej
| LCH65-MC410-B-S2
4K DLED dotykový displej s úhlopříčkou 65" a rozlišením 3840 x 2160 px. Whiteboard je vybaven systémem Android 14, který je možné přes OPS slot rozšířit o systém Windows. Kromě toho disponuje 48Mpx webkamerou, mikrofonem a reproduktorem. Mezi zajímavé funkce patří Eshare pro sdílení obrazovky a Dual Wi-Fi 6.
65" 4K LED dotykový displej, max. rozlišení 3840 x 2160 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, jas 350 cd/m2, 60 Hz; integrovaný Android 14.0, 8 GB RAM, 4x Cortex-A55 (1,9 GHz), Mali-G52 MP2; vestavěná 48 Mpx kamera, vestavěný mikrofon, 2x reproduktor 15 W, 2x mikrofon, 1x RJ-45, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0 (zadní strana), 1x RS-232 (DB9) konektor, 2x HDMI 2.0, 1x Audio 3,5 mm jack Out, 1x USB typu C; BT 5.2, Dual Wi-Fi (hotspot a Wi-Fi zároveň); napájení 100-240 VAC 50/30 Hz, spotřeba max. 230 W, rozměry 1485,4 x 115,9 x 913 mm, hmotnost: 38 kg, součástí balení je držák na zeď; pokud chcete používat rozhraní Windows, je nutné dokoupit PC modul.