Dahua LCH75-MC410-B 4K DLED dotykový diplej
| LCH75-MC410-B
4K DLED dotykový diplej s úhlopříčkou 75" a rozlišením 3840 x 2160 px. Displej má vestavěnou kameru, mikrofon a reproduktory.
(nelze dodat do 24 hodin).
Tento produkt již není v nabídce.
75" 4K DLED dotykový displej, max. rozlišení 3840 x 2160 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, jas 350 cd/m2, integrovaný Android 9.0, vestavěná 5 Mpx kamera, vestavěný mikrofon, 2x reproduktor 15 W, 1x HDMI vstup, 1x RS-232 vstup, 1x audio výstup, 3x USB 3.0, 1x Micro USB 1x RJ -45 1000 Mbps, 2,4 GHz / 5 Ghz Wi-Fi, napájení 100–240 V AC, spotřeba 300 W, rozměry 1707,2 × 87,1 × 1066,4 mm, hmotnost 65 kg, držák na stěnu je součástí balení, pokud chcete používat rozhraní windows je třeba dokoupit PC modul
Více technických informací naleznete na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Rozlišení 4K
Vstup HDMI
Úhlopříčky 75"