Dahua LM19-L200 CCTV monitor
| LM19-L200
CCTV monitor značky Dahua s LED Full HD displejem o velikosti 19". Monitor je uzpůsoben pro použití 24 hod. / 7 dní v týdnu.
Tento produkt již není v nabídce.
19,5" Full HD CCTV LED LCD monitor, uzpůsobený pro použití 24 hodin. / 7 dní v týdnu, max. rozlišení 1600 x 900 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, 1x VGA vstup, 1x HDMI vstup, kontrast 600:1, jas 200 cd/m2, napájení 12 V DC, stojan na stůl, VESA 75x75, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 468 × 284 × 41 mm (bez stojanu), hmotnost 1,94 kg
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Vstup VGA, HDMI
Rozlišení Full HD
Úhlopříčky 19"