Dahua LM27-L200 27" CCTV monitor
| LM27-L200
27" Full HD CCTV LED LCD monitor, uzpůsobený pro použití 24 hod. / 7 dní v týdnu, max. rozlišení 1920 x 1080 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, 1x VGA vstup, 1x HDMI vstup , kontrast 1000:1, jas 230 cd/m2, napájení 12 V DC, stojan na stůl, VESA, pracovní teplota od 0 do +40 °C, rozměry 614,4 × 366,5 × 41,7 mm (bez stojanu), hmotnost 5,22 kg
Tento produkt již není v nabídce.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Vstup VGA, HDMI
Rozlišení Full HD
Použití 24/7 ano
Úhlopříčky 27"
Hmotnost 7 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Paradox HD 77 PIR snímač se zabudovanou HD kamerou
Digitální PIR s vestavěnou HD kamerou, kvalitním mikrofonem a IR přísvitem od společnosti ...
Není skladem
HD 77
Archiv
SD3 HEPHEA 242/R Napájecí zdroj 24 V DC/2 A pro rack
Napájecí zdroj 24 V DC / 2 A, plechový box, toroidní transformátor 230 V AC, indikační stavové LED, 2x jištěný výstup 24 ...
Není skladem
HEPHEA 242/R
Dahua N520216-16P-EI2 IP záznamové zařízení
N520216-16P-EI2
Nasiol BACKING PLATE unášecí disk pro leštící kotouč 125/145mm
Vysoce odolný unášecí disk pro leštící kotouč.
Skladem
BACKING PLATE
Satel INT-RX-S přijímač dálkového ovládání 433 MHz
Expanzní modul přijímače ovladačů 433 MHz pro ovládání zabezpečovacího systému. Použití s ústřednami INTEGRA, INTEGRA ...