Dahua LM32-F210 CCTV monitor Full HD LCD
| LM32-F210
Tento produkt již není v nabídce.
31,5" Full HD CCTV LED LCD monitor, uzpůsobený pro použití 24 hodin / 7 dní v týdnu, max. rozlišení 1920 × 1080 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, 1x VGA vstup, 1x HDMI, 1x USB vstup, kontrast 1400:1, jas 250 cd/m2, napájení 100–240 V AC, spotřeba 55 W, součástí balení je stojan na stůl, VESA 100 x 100 mm, rozměry 508 x 715 x 190 mm, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C, hmotnost 3,9 kg
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Rozlišení Full HD
Výrobce DAHUA
Vstup HDMI, VGA
Použití 24/7 Ano
Úhlopříčky 32"