Dahua LM32-U400P E-LED monitor
| LM32-U400P
31,5" palcový E-LED monitor Monitor od výrobce Dahua určený pro multimediální zábavu. Volně stojící dotykový displej se 4K rozlišením, zabudovaným 2*10W reproduktorem a 144 Wh baterií. Široký pozorovací úhel 178°H/178°V. Zařízení funguje na OS Android 11. Vstupy jsou HDMI 2.0 1x a USB typu C 1x. Nemůže chybět web kamera a mikrofon.
Tento produkt již není v nabídce.
31,5" UHD E-LED monitor, max. rozlišení 3840 x 2160 px, pozorovací úhel 178°/178°, kontrast 3000:1, jas 350 cd/m2 , 8 GB RAM + 128 GB úložiště, E-Share, 2x 10 W reproduktor, mikrofon, 8 Mpx web kamera, 1x HDMI 2.0, 1x USB Type C, napájení 19 V / 6,32 A, stojan na kolečkách, rozměry 731,5 × 1329,0 × 385,0 mm, hmotnost 22,1 kg
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Vstup HDMI
Rozlišení 4K
Úhlopříčky 32"
Použití 24/7 Ano
Hmotnost 23.25 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua PFS3211-8GT-120-V2 8portový PoE switch
PoE switch od společnosti Dahua určený přímo pro kamerové systémy. Switch umožňuje připojit na všech portech maximální zátěž 120 W.