Dahua LM43-F400 43" UHD CCTV LED monitor
| LM43-F400
43" UHD CCTV LED monitor, uzpůsobený pro použití 24 hod. / 7 dní v týdnu, max. rozlišení 3840 x 2160 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, obnovovací frekvence 60 Hz, 1x VGA vstup, 2x HDMI 2.0 vstup, kontrast 1200:1, jas 350 cd/m2, 2x 8 W reproduktor, 1x Audio IN, 1x LAN RJ-45, 1x RS-232 (RJ-45), napájení 100-240 VAC 50/60 Hz, VESA 200x200 a 400x400 mm, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 968,2 × 559,4 × 60,2 mm, hmotnost 8,7 kg
Parametry
Typ monitoru Použití 24/7
Typ produktu Monitory
Výrobce DAHUA
Vstup VGA, HDMI
Rozlišení 4K
Použití 24/7 Ano
Úhlopříčky 43"
Hmotnost 11.2 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
5 Mpx HDCVI Dome kamera, IR 20 m, objektív 2,8 mm, napájanie 12V DC