Dahua LU65-ST400 interaktivní dotyková tabule
| LU65-ST400
Vychutnejte si bohatou funkčnost a interaktivní dotek pro výuku nebo obchodní aplikace pomocí ultra tenké a ultra úzké interaktivní inteligentní tabule. LU65-ST400 je nová generace interaktivních dotykových zařízení all-in-one, která se skládá z LED panelu, PC a softwaru pro tabule. Tento nový 65" ultra-HD panel poskytuje živý, ostrý obraz s dokonalým dotykem, který poskytuje pohlcující a efektivní pracovní prostředí.
Tento produkt již není v nabídce.
65" 4K LED touchscreen display, max. rozlišení 3840 x 2160 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, 1.07 bil. Barev, frekvence obnovení 60 Hz, kontrast 1200:1, jas 350 cd/m2, integrovaný Android 5.1, dotek: 10x psaní, 20x označení, doba odezvy 15 ms, 1x HDMI 2.0 vstup, 2x HDMI 1.4 vstup, 1x DP vstup, 1x VGA vstup, 1x AV vstup, 1x audio vstup, 1x HDMI výstup, 1x audio výstup, 1x coax výstup, 2x dotyk výstup, 4x USB2.0, 2x USB3.0, napájení 100-240 V AC, spotřeba 250 W, VESA 600 x 400 mm, životnost 30000 hodin, rozměry 1521 x 915 x 98 mm, hmotnost 44 kg, součástí balení dálkové ovládání, napájecí kabel, dotykové pero, VGA kabel, USB kabel
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Hmotnost 48.6 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
2N® 9151201 Analog Force 1 tlačítko
Není skladem
Ajax CenterButton 2-gang Graphite krytka pro spínač
Na objednávku
CenterButton 2-gang Graphite
Archiv
Xenonová výbojka GE D2S
Xenonová výbojka D2S značky General Electric Xensation určená pro originální xenonová reflektory vozidla s barevným stupněm 4200K, 35W.
Není skladem
GE D2S
SONY SNC-EB602R kompaktní IP kamera
SNC-EB602R
2N® 9135332E Vario stříška pro 2 moduly
IP Vario stříška pro 2 moduly, niklovaná ocel, montáž na povrch, rozměry 217 x 203 x 60 mm