Dahua PFS3006-4ET-60 4portový PoE switch
| PFS3006-4ET-60
Dahua nemanagovatelný 4portový PoE switch, 4x 10/100 Mbps Base-T + 2x 100 Mbps uplink, port 1 podporuje Hi-PoE <60 W, porty 2–4 <30 W, 4x PoE (IEEE802.3), podpora PoE na vzdálenost 250 metrů, celkově na všechny porty max. 60 W, ochrana před přepětím 2 kV, duální napájení 48–57 V DC, pracovní teplota od -10 °C do +55 °C, rozměry 130 x 85 x 26 mm, hmotnost 0,29 kg
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua nemanagovatelný 4portový PoE switch, 4x 10/100 Mbps Base-T + 2x 100 Mbps uplink, port 1 podporuje Hi-PoE <60 W, porty 2–4 <30 W, 4x PoE (IEEE802.3), podpora PoE na vzdálenost 250 metrů, celkově na všechny porty max. 60 W, ochrana před přepětím 2 kV, duální napájení 48–57 V DC (napájecí zdroj je součástí balení), pracovní teplota od -10 °C do +55 °C, rozměry 130 x 85 x 26 mm, hmotnost 0,29 kg
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Podpora PoE, Podpora PoE+
Počet portů RJ-45 4
Management Ne
Provedení stolní
Počet portů SFP 0
Hmotnost 0.933 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Easydoor DJ 4T ID F dveřní jednotka
Skladem
DJ 4T ID F
Doprodej
Comelit 4682HC IKALL VIP video elektronika
Skladem
4682HC
Archiv
Avigilon 2.0-H3-DO1-IR dome IP kamera
Není skladem
2.0-H3-DO1-IR
Archiv
Dahua IPC-HDW4200CP-0600B Mini dome IP kamera
Není skladem
IPC-HDW4200CP-0600B
Vestavěný antiradar ESCORT 9500ci
Escort 9500ci Euro
IP3 VSESMEROVA ANTENA v pásmu 5,8 GHz
Všesměrová anténa v pásmu 5,8 GHz, pro funkčnost je nutné doobjednat IP2 Wi-Fi AP, dosah do 2 km, exteriérové provedení, krytí IP 65, připevnění na tyč, součástí ...