Dahua PFS3106-4P-60 switch
| PFS3106-4P-60
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua switch 4x 10/100 Mbps +1x Gbit + 1x SFP Gbit, podpora PoE pro 4 porty, 4* PoE (IEEE802.3af), z toho první dva porty podporují PoE+ (IEEE802.3at) max. 30 W, celkem na všechny porty max 60 W, napájení 100-240 V AC, rozměry 150 x 100 x 30 mm
Switch není vhodný pro použití s kamerami Avigilon.
www.dahuatechnology.cz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce
Parametry
Počet portů RJ-45 5
Vlastnosti Podpora PoE+, Gbit, Podpora PoE
Výrobce DAHUA
Management Ne
Provedení stolní
Počet portů SFP 1
Hmotnost 1.05 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Sony NSBK-CL05/04 přídavný software
Není skladem
NSBK-CL05/04
Archiv
CAMPLUS HDMI over IP RX přijímač
Zařízení umožňující převod HDMI signálu na síť LAN. Výrobcem garantovaná vzdálenost při ...
Není skladem
HDMI over IP RX
Sony SNC-CX600 kamera HD
HD kamera 6. generace, IP interiérová barevná Day/Night s bílými LED, dosvit 3m, vestavěný PIR senzor, 1/4" CMOS Exmore čip, rozlišení 1280x720 px při 30 fps (1.3 MPx), objektiv 1,83mm (horizontální/vertikální úhel záběru 120°/64°), citlivost ...
SNC-CX600
RC UNI dálkový ovladač
Univerzální učící dálkový ovladač do kterého dokážete nahrát signál z jiného dálkového ovladače s pevným kódem v pásmu 433,92 MHz. Ovladač má 4 tlačítka, na které dokážete nahrát konkrétní tlačítka původního dálkového ovladače.
RC UNI
AA-701 anténní adaptér ISO DIN samice samec
Anténní adaptér ISO - DIN s kabelem.
AA-701
Comelit Kit 8171IMC video sada
Instalační sada video vrátného pro 1 uživatele , 1x dveřní jednotka IKALL s 1 tlačítkem a barevnou kamerou s LED přisvícením , hliníkové provedení , rozměry 125x125x45mm , 33VDC výstup pro ovládání 1 el . zámku , instalace na omítku i pod ...
Magis Kit 8171IMC
PF-2247 1D plastový rámeček 2ISO Ford
Adaptér 2ISO rádia FORD Focus/ C-MAX / Fiesta / Tranzit - černá barva
PF-2247 1D
Paradox NV35M snímač pohybu
Skladem
NV35M
PF-1969 plastový rámeček 2DIN 2ISO
Instalační kit pro instalaci 2DIN autorádia do 2DIN montážního otvoru (Velikost otvoru - 173 x 97mm, Vnější rozměr - 188 x 117mm).
PF-1969
Sony NSBK-DH05 modul HDMI
Modul pro rozšíření NSR-500 o HDMI výstup na monitor, pro použití NSR-500 jako klient
NSBK-DH05
Sony SSC-FM561 dome kamera
SSC-FM561
Satel ACX-200 bezdrátový expandér
Bezdrátový expandér drátových vstupů a výstupů pro systém ABAX (868 MHz) s dosahem do 500 m na volném ...