Dahua PFS4218-16ET-240-V3 16portový PoE switch
| PFS4218-16ET-240-V3
Profesionální switch Dahua optimalizovaný pro nasazení v oblasti bezpečnostních kamerových systémů. K dispozici je 16 portů s podporou PoE a PoE+ napájení s maximálním celkovým zatížením 240 W. Switch nepostrádá funkci managementu a dva gigabitové optické porty. Zařízení odolává účinkům blesku až do 4 kV.
Dahua 16portový PoE switch, podpora PoE++ (IEEE802.3bt) pro porty 1+2 <90 W, 16x PoE (IEEE802.3af/at), celkově na všechny porty max. 240 W, přenosový rychlost: porty 1-16: 10/100 Mbps (PoE), porty 17-18: 10/100/1000 Mbps, porty 17-18: SFP 1000 Mbps, management, podpora STP/RSTP/MSTP, 250m long distance PoE, PoE watchdog, ochrana před přepětím 4 kV, napájení 230 V AC, pracovní teplota od -10 °C do +55 °C, rozměry 440 x 300 x 44 mm, hmotnost 0,5 kg
Switch není vhodný pro použití s kamerami Avigilon.
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Prostředí Interiér
PoE budget do 300 W
Vlastnosti Long distance PoE 250 m, Gbit, Podpora PoE+, Podpora PoE, Podpora PoE++ / 90 W