Dahua PFS4226-24GT2GF-360-V2 24portový PoE switch
| PFS4226-24GT2GF-360-V2
Dahua switch s 24 porty RJ-45 a podporou PoE standardu IEEE802.3bt. Maximální zatížení všech PoE portů je 360 W. Zařízení je managovatelné. Switch je určen pro montáž do racku.
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua 24portový PoE switch, inteligentní PoE, podpora PoE++ pro porty 1+2 < 90 W (IEEE802.3bt), celkově na všechny porty max. 360 W, přenosová rychlost: porty 1-24: 1000 Mbps (PoE), porty 25-26: 1000 Mbps, porty 25-26: SFP 1000 Mbps, manažment, podpora STP/RSTP/MSTP, 250 m long distance PoE, PoE watchdog, napájení 100–240 V AC, spotřeba při plné zátěži 360 W, rozměry 440 × 300 × 44 mm
Parametry
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE, Podpora PoE+, Podpora PoE++ / 90 W