Dahua TPC-SD8621-TB35Z45 hybridní PTZ termokamera
| TPC-SD8621-TB35Z45
Pro bližší informace o ceně produktu se prosím obraťte
na svého regionálního obchodního manažera.
Tento produkt již není v nabídce.
Hybridní PTZ termokamera, exteriérová, senzor Vanadium Oxide Uncooled focal plane detector, Smart IR LED dosvit > 100 m, rozlišení termovize 640 × 512 px @ 25 fps, tepelná citlivost < 40 mK @ F1.0, rozsah spektra 8–14 µm, rozteč pixelů 17 µm, rozlišení viditelného videostreamu 1920 × 1080 px @ 25 fps, senzor 1/2.8" CMOS, 45x optický zoom, objektiv termovize 35 mm, úhel termo záběru H: 17,6°, V: 14,1°, úhel videozáběru H: 65,66°–1,88°, V: 29,4°–1,09°, D: 73,1°–2,13°, inteligentní funkce (perimeter protection), detekce osoby: 1029 m, rozpoznání osoby: 265 m, identifikace osoby: 132 m, detekce vozidla: 2745 m, rozpoznání vozidla: 686 m, identifikace vozidla: 343 m, komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilní, AGC, 2D/3D NR, ROI, BLC, HLC, WDR, alarm I/O 7/2, audio I/O 1/1, 1x RS-485, slot na MicroSD kartu 256 GB, napájení DC 24 V / PoE, 5 A, spotřeba max. < 38 W, IP 67, rozměry ø 240 x 357 mm, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, hmotnost 8 kg, napájecí zdroj a držák je součástí balení
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
  • Držák na stěnu PFB303W
  • Instalační skříňka PFA120
Montáž na stěnu s napájecím boxem
  • Adaptér pro PTZ PFA111
  • Držák na stěnu PFB303W
  • Napájecí box PFA140
  • Adaptér na roh PFA151
Montáž na rovnou plochu
  • Držák pro montáž na rovnou plochu PFB303S
Parametry
Určení kamer Termokamery
Prostředí Exteriérová
Kódování H.264, H.264B, H.264H, MJPEG, H.265
Napájení 24 V AC