Dahua UFS5226-24ET-240 26portový PoE switch
| UFS5226-24ET-240
  • 26portový PoE switch.
    • 22x RJ-45 10/100 Mbps PoE+ (802.3 af/at).
    • 2x RJ-45 10/100 Mbps PoE++ (802.3 af/at/bt).
    • 2x RJ-45/SFP 10/100/1000 combo port.
  • PoE celkem max. 240 W.
  • PoE Watchdog.
  • PoE až 250 m (10 Mbps).
  • Ochrana proti smyčkám.
  • Cloud management L2.
  • Tlačítko pro reset.
  • Napájení 100-240 VAC 47-63 Hz max. 4 A.
  • Spotřeba max. 265 W.
  • Pracovní teplota od -10 °C do +55 °C.
  • Rozměry: 440 x 220 x 44 mm a hmotnost 2,47 kg.
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Výrobce DAHUA
Počet portů RJ-45 24
Počet portů Combo 2
Management Ano
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE++ / 60 W, Long distance PoE 250 m, Podpora PoE+
Prostředí Interiér
Hmotnost 3.36 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua VTO6210B dveřní kamerová jednotka, RFID
Dahua IP dveřní kamerová jednotka v provedení černý plast. Přenos dat zabezpečuje protokol ...
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
VTO6210B
Avigilon AC-MER-CONT-MP1502 IP přístupový kontrolér
Na objednávku
AC-MER-CONT-MP1502
Solar Screen ALU 50 XC (bm) protisluneční exteriérová fólie
Protisluneční exteriérová reflexní fólie Solar Screen, stříbrná se světelnou propustností 52% a ...
Skladem
ALU 50 XC (bm)
Archiv
Entry E KR602 přístupová čtečka
Přístupová čtečka RFID s modře podsvícenou kódovou klávesnicí, čtení bezkontaktních karet a klíčenek (EM, 125kHz), wiegand26 komunikace (2 vodiče) s Entry ...