ERBU E-EFS-0402-60-120 4portový PoE switch
| E-EFS-0402-60-120
Šestiportový PoE switch s maximální spotřebou 120 W a maximálním odběrem na 4. portu 60 W. Celkový počet portů 6 z toho 4x PoE a 2x SFP. Průmyslový design.
Tento produkt již není v nabídce. Přejít na nový model
  • 3x RJ-45 port 10/100 Mbps
  • 3x PoE+ port (IEEE802.3af/at)
  • 1x RJ-45 port 10/100/1000 Mbps
  • 1x Hi-PoE port (IEEE802.3af/at, Hi-PoE)
  • PoE odběr společně maximálně 120 W
  • 2x SFP 1000 Mbps
  • Ochrana před přepětím 4 kV
  • Pracovní teplota od -30 °C do +65 °C
  • Napájení 48-57 V DC (zdroj je součástí balení)
  • Rozměry 150 x 100 x 30 mm a hmotnost 0,48 kg