ERBU E-EFS-2602-90-M-360 24portový PoE switch
| E-EFS-2602-90-M-360
24portový manažovatelný PoE switch s maximální spotřebou 360 W a maximálním odběrem na 1. a 2. portu PoE++ (90 W) ostatní porty PoE+(30 W). Celkový počet portů 28 z toho 24x PoE, 2x Uplink, 1 Console port a 2x SFP. PoE s dosahem do 250 m.
  • 24x RJ-45 port 10/100 Mbps
  • 2x PoE++ (90 W) port (IEEE802.3af/at/bt, Hi-PoE)
  • 22x PoE+ (30 W) port (IEEE802.3af/at)
  • PoE odběr maximálně 360 W
  • 2x RJ-45 10/100/1000 Uplink
  • 2x SFP 1000 Mbps
  • 1x Console Port
  • PoE Watchdog
  • Long Distance PoE do 250 m
  • Funkce: IEEE 802.1d (STP), 802.1w (RTSP), Flow Control, DHCP, QoS, Port Mirroring, 802.1Q
  • Ochrana před přepětím 8 kV
  • Pracovní teplota od -10 °C do +55 °C
  • Napájení 100-240 VAC (zdroj je součástí balení)
  • Rozměry 440 x 300 x 44 mm
www.erbu.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Prostředí Interiér
Vlastnosti Long distance PoE 250 m, Podpora PoE+, Podpora PoE, Podpora PoE++ / 90 W
Výrobce Erbu
Počet portů RJ-45 24
Management Ano
Provedení stolní
Počet portů SFP 2
Hmotnost 4.311 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
KeetecFOL PREMIUM 95 R152 autofólie
Skladem
PREMIUM 95 R152
Archiv
Dahua ASF280B elektromagnetický zámek
Dvojitý elektromagnetický zámek, přídržná síla 2x 280 kg, 1x výstup pro signalizaci otevřených dveří spolu s LED ukazatelem otevření, napájení 12/24 V DC (240mA / ...