ERBU E-EFS-2602-90-MG-360 28portový switch
| E-EFS-2602-90-MG-360
28 portový manažovatelný Gigabit PoE switch s maximální spotřebou 360 W a maximálním odběrem na 1. a 2. portu PoE++ (90 W) ostatní porty PoE+ (30 W). Celkový počet portů 28 z toho 24x PoE, 2x Uplink, 1 Console port a 2x SFP. PoE s dosahem do 250 m.
  • 24x RJ-45 port 10/100/1000 Mbps.
    • port 2x PoE++ (90 W) (IEEE802.3af/at/bt, Hi-PoE).
    • port 22x PoE+ (30 W) (IEEE802.3af/at).
  • PoE odběr maximálně 360 W.
  • 2x RJ-45 10/100/1000 combo Uplink.
  • 2x SFP 1000 Mbps combo Uplink.
  • 1x Console Port.
  • PoE management.
  • „Long Distance PoE“ do 250 metrů.
  • Funkce: IEEE 802.1d, ACL, 802.1w (RTSP) MSTP, Multicast, Dynamic ARP, Equipment management.
  • Ochrana před přepětím 8 kV.
  • Napájení 100-240 VAC, spotřeba maximálně 360 W ( zdroj je součástí balení).
  • Pracovní teplota od -10 °C do +55 °C.
  • Rozměry 440 x 300 x 44 mm a hmotnost 3,4 kg
www.erbu.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Výrobce Erbu
Vlastnosti Podpora PoE, Podpora PoE+, Podpora PoE++ / 90 W, Gbit, Long distance PoE 250 m