Paradox NV35MR-868 bezdrátový duální PIR detektor
| NV35MR-868
Tento produkt již není v nabídce.
Bezdrátový digitální duální snímač pohybu PIR, přepínatelná detekční charakteristika 5x0,5m (záclona -okná, dveře,) nebo 7,5x2m (venkovní s PET imunitou) nebo 10x2m (vnitřní sharp bez PET), detekce "creep" plížení pod detektorem, Anti- masking, tamper odstranění / otevření, relé výstup NO / NC, provozní teplota -30 až +60 ° C, max. proudový odběr 20 mA, 2xAA tužk.bat. součástí, životnost baterií min. 1 rok, přepínatelná pracovní frekvence 433Mhz/868MHz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
JAKÝ JE ROZDÍL MEZI POUŽITÍM FREKVENCE 433MHZ A 868 MHZ?
Parametry
Výrobce Paradox
Pro systém Spectra, Magellan, Digiplex
Stupeň zabezpečení Grade 2
Detektory Bezdrátové, PIR, PET, Antimasking
Dosah detekce Záclonový
Moduly a expandéry Bezdrátové moduly Paradox 868 MHz