VESA32-65 držák pro monitory
SIMPLE | VESA32-65
Držák pro monitory / TV pro úhlopříčky 32–65", VESA standard max. 600 x 400 mm, možnost otočení o ±120° a sklopení o ±12°, nosnost max. 40 kg
Tento produkt již není v nabídce.
Parametry
Hmotnost 5.27 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Ajax SideButton Dimmer vertical Graphite dotykový kryt
Na objednávku
SideButton Dimmer vertical Graphite
Entry RF ID KEY LC klíčenka
RFID bezkontaktní elektronická klíčenka, (EM 4100, 125kHz), kožená, černá, entry logo
Skladem
RF ID KEY LC
Entry DS310 server parkovacího systému
Rackový 19" server parkovacího systému pro velké instalace. Cena včetně operačního systému a prací spojených s instalací licenčních produktů výrobcem. K serveru ...
Na objednávku
DS310
Archiv
Genevo One Eco
Není skladem
Genevo One Eco
BNC-SCM konektor
Redukce BNC / F - Cinch / M
Skladem
BNC-SCM
Archiv
Easydoor RLC Modul sběrnice
Modul sběrnice pro spínání relé, použití pro možnost ovládání 2. zámku při dveřních jednotkách s jedním zámkem, NO/NC kontakt, nastavení délky sepnutí kontaktu, adresace DIP přepínači, rozměry 69 x 93 x 45 mm, instalace na DIN lištu (5 pozic), ...