VESA32-75 držák monitorů
SIMPLE | VESA32-75
Držák monitorů s možností otočení a sklopení. Držák je určen pro televize a monitory s úhlopříčkou od 32" do 75".
Tento produkt již není v nabídce.
Držák monitorů pro úhlopříčky 32–75", materiál ocel, VESA standard 300 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm, možnost otočení o ±120° a sklopení o ±12°, nosnost max. 60 kg
Parametry
Hmotnost 7.31 kg
Archiv
Dahua DHL32 monitor
Profesionální Dahua 32" HD CCTV S-PVA LCD monitor určený pro provoz 24 hod. / 7 dní v týdnu. Monitor vyniká skvělým kontrastem a pozorovacím úhlem 178°. Monitor je vybaven ...
Není skladem
DHL32
Archiv
Dahua DHL49 monitor
Profesionální Dahua 49" Full HD CCTV LED DID LCD monitor. Monitor vyniká skvělým kontrastem a pozorovacím úhlem 178°. Monitor je vybaven dastatecným počtem vstupů pro připojení ...