Avigilon 640S-H4A-THC-BO24 kompaktní IP termokamera
| 640S-H4A-THC-BO24
Tento produkt již není v nabídce.
Kompaktní IP termokamera, antivandal prevedení, senzor Uncooled VOx Microbolometer, rozlišení 640 x 512 px @ 8,6 fps, citlivost NETD < 60 mK, pozorovatelný rozsah teplot od -40 °C do +225 °C, fixní objektiv 18 mm, úhel záběru 24,3° x 19,3°, 3DNR, inteligentní funkce, komprese H.264/MJPEG, HDSM Smart Codec , Idle Scene, možnost konfigurace přes Wi-Fi prostřednictvím USB Wi-Fi adaptéru, 1x USB 2.0, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, napájení 12 V DC, 750 mA, PoE, pracovní teplota od -40 °C do +65 °C, IP 67, IK 10, rozměry 126 × 281 × 91 mm, hmotnost 1,92 kg
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, 24 V AC, PoE
Objektiv Fixní
Kódování H.264, MJPEG
I/O Alarm, Audio
Stupeň krytí IK 10, IP 67
Funkce pro vylepšení obrazu 3DNR, Idle Scene
Inteligentní funkce Avigilon analýza
Podpora ONVIF, Termovize
Hmotnost 2.409 kg
Naposledy navštívené
Archiv
Axon Pro Video IP Protector 12 PoE+ přepěťová ochrana
Přepěťová ochrana pro IP, 10/100/1000 Mb/s, PoE+, 12x RJ-45 in/out porty, jmenovité napětí Un 120 V, maximální napětí Uc ...
Není skladem
Axon Pro Video IP Protector 12 PoE+
Archiv
BC SCUDO Parkovací kamera v brzdovém světle
Není skladem
BC SCUDO
Dahua IPC-UPT3259C1-S-PV-PRO 2 Mpx PT IP kamera
Skladem
IPC-UPT3259C1-S-PV-PRO
VESA32-75 držák monitorů
Držák monitorů s možností otočení a sklopení. Držák je určen pro televize a monitory s úhlopříčkou od 32" do 75".
VESA32-75
Dahua DHL32 monitor
Profesionální Dahua 32" HD CCTV S-PVA LCD monitor určený pro provoz 24 hod. / 7 dní v týdnu. Monitor vyniká skvělým kontrastem a pozorovacím úhlem 178°. Monitor je vybaven ...
DHL32
Dahua DHL49 monitor
Profesionální Dahua 49" Full HD CCTV LED DID LCD monitor. Monitor vyniká skvělým kontrastem a pozorovacím úhlem 178°. Monitor je vybaven dastatecným počtem vstupů pro připojení ...