Avigilon VMA-AS3XL-24P12-EU záznamový server
| VMA-AS3XL-24P12-EU
Záznamový server Avigilon s rychlostí záznamu 208 Mbps a podporou 32 kanálů. Má 4× 3,5" SATA disky v RAID 5 s kapacitou 12 TB. Paměť 16 GB DDR4, OS 256 GB M.2 SATA SSD, Windows 10 IoT Enterprise LTSC v21H2. Dva GbE RJ-45 porty, 2× HDMI výstup, 24× PoE+ porty (max. 360 W). Alarm I/O 4/4 24 VDC 1A, 2× USB 3.0. Napájení 100–240 VAC, zdroj 920 W. Rozměry 313 × 335 × 44 mm, váha max. 3 kg.