Dahua ESL-E029C elektronický štítek
| ESL-E029C
2,9" ESL štítek s ochranou displeje od výrobce Dahua. Technologie elektronického papíru v provedení s barvami černá, červená a bílá. Vyměnitelná baterie. LED dioda. Široké možnosti příslušenství.
2,9", rozlišení: 128 x 296 px, Černá, Bílá a Červená, LED indikátor, ochranné sklo na displeji, Vyměnitelná baterie 2x CR2450, rozměry: 90,0 x 41,0 x 11,1 mm, o hmotnosti: 44,1 g, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C.
Na poptávku možnost objednat s NFC nebo v barevném provedení Černá, Bílá a Žlutá.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Hmotnost 0.045 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Entry E K880 Lite PoE docházkový terminál
Entry docházkový terminál s identifikací pomocí RFID karty nebo kodovou klavesnicí. Zařízení ...
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
E K880 Lite PoE
Archiv
Spínač TRACK SW
Náhradní spínač pro ovládání elektrických oken TRACK KIT
Není skladem
TRACK SW
BCA-VW01 modul pro OEM kameru
BCA-VW01
Doprodej
Avigilon 8C-ACC5-COR-STD-UPG
Licence pro přechod z edice Core na Standard pro 8 kamer
Skladem
8C-ACC5-COR-STD-UPG
Entry RF ID KEY LH klíčenka
RFID bezkontaktní elektronická klíčenka, (EM 4100, 125kHz), kožená, hnědá, entry logo
RF ID KEY LH
Easydoor VD 01 video distributor
Video distributor sběrnice, 1x výstup pro odbočení sběrnice a zapojení monitorů za sebou, rozměry 69x93x45mm, instalace na DIN lištu (5 pozic), vnitřní použití