Dahua LM22-F200 22" CCTV monitor
| LM22-F200
CCTV monitor značky Dahua s LED Full HD displejem o velikosti 21,45". Monitor má obnovovací frekvenci 60 Hz a odezvu 6,5 ms.
Tento produkt již není v nabídce.
21,45" Full HD CCTV WLED LCD monitor, max. rozlišení 1920 x 1080 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, 1x VGA vstup, 1x audio výstup, 1x HDMI vstup, kontrast 3000:1, jas 250 cd/m2, napájení 19 V DC, spotřeba 23 W, stojan na stůl, VESA, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 492,2 x 284,9 x 37,6mm, hmotnost 2,24 kg
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Vstup VGA, HDMI
Úhlopříčky 22"