Dahua LM27-F400 27" UHD CCTV monitor
| LM27-F400
27" 4K HD CCTV monitor, IPS, ELED, uzpůsobený pro použití 24 hod. / 7 dní v týdnu, max. rozlišení 3840 x 2160 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, 1x DP vstup, 2x HDMI 2.1 vstup, kontrast 1000:1, jas 350 cd/2, 2x 2W reproduktor, 1x Audio out, napájení 12 VDC/4A, spotřeba max. 48 W, stojan na stůl, VESA 100x100, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 613,7 × 368,2 × 48,7 mm (bez stojanu), hmotnost 4,5 kg
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ monitoru Použití 24/7
Typ produktu Monitory
Výrobce DAHUA
Vstup HDMI
Rozlišení 4K
Použití 24/7 ano
Úhlopříčky 27"