Tento produkt již není v nabídce.
Dahua průmyslový nemanažovatelný switch 8x 1000 Mbps PoE + 2x SFP Gbit + 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45, podpora PoE pro 8 portů, 2x PoE++ 90 W (port 1 + 2) a 6x PoE+, celkově na všechny porty max. 120 W, PoE Watchdog, PoE do 250 m, ochrana před přepětím 6 kV, napájení 48–57 V DC (zdroj je součástí balení), pracovní teplota od -30 °C do +65 °C, rozměry 150 × 110 × 42 mm, hmotnost 0,67 kg, Switch není vhodný pro Avigilon kamery.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
| Výrobce | DAHUA |
|---|---|
| Vlastnosti | Gbit, Podpora PoE, Podpora PoE+, Long distance PoE 250 m, Podpora PoE++ / 90 W |
| Počet portů SFP | 2 |
| Prostředí | Interiér |
| PoE budget | do 150 W |
| Počet portů RJ-45 | 8 |
| Management | Ne |
| Provedení | stolní |
| Hmotnost | 1.39 kg |
Návody a podpora
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
CZ
Pre SK zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty
