Dahua PFS4218-16GT-240 16portový PoE switch
| PFS4218-16GT-240
Tento produkt již není v nabídce.
16portový PoE switch Dahua, podpora PoE++ (IEEE802.3bt) pro porty 1+2 < 60 W, 16x PoE (IEEE802.3af/at), celkově na všechny porty max. 240 W, přenosová rychlost pro porty 1–16: 10/100/1000 Mbps (PoE) a pro porty 17–18: SFP 100/1000 Mbps, management, podpora STP/RSTP/MSTP, ochrana před přepětím 2 kV, napájení 230 V AC, pracovní teplota od -10 °C do +55 °C, rozměry 440 x 300 x 44 mm
Parametry
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE, Podpora PoE+, Podpora PoE++ / 90 W
Počet portů RJ-45 16
Management Ano
Provedení stolní, do racku
Počet portů SFP 2
Hmotnost 4.45 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Ajax HUB 2 Plus Black Bezdrátová ústředna
Skladem
HUB 2 Plus Black
Archiv
Avigilon 2.0C-H6A-PTZ-DP30 2 Mpx IP PTZ kamera
Není skladem
2.0C-H6A-PTZ-DP30
Archiv
Dahua HAC-HUM3100BP-0360B kamera HDCVI
Není skladem
HAC-HUM3100BP-0360B
Satel INT-KWRL2-WSW bezdrátová LCD klávesnice s RFID
Bezdrátová LCD klávesnice s RFID čtečkou, určená pro systém INTEGRA (ABAX 2 / ABAX 868 MHz). Klávesnice na volném ...
INT-KWRL2-WSW
Vláknová žárovka P21/5W, GE BAY15D 5W
Vláknová žárovka General Electric s paticí BAY15d, bílé světlo, 5W, 12V, vhodná do brzdových světel a zadních parkovacích světel. Použití závisí na konstrukci ...
GE BAY15D 5W