Dahua UFS5218-16ET-240 18portový PoE switch
| UFS5218-16ET-240
  • 18portový PoE switch
    • 14x RJ-45 10/100 Mbps PoE+ (802.3 af/at).
    • 2x RJ-45 10/100 Mbps PoE++ (802.3 af/at/bt).
    • 2x RJ-45/SFP 10/100/1000 combo port.
  • PoE celkem max. 240 W.
  • PoE Watchdog.
  • PoE až 250 m (10 Mbps).
  • Ochrana proti smyčkám.
  • Cloud management L2.
  • Tlačítko pro reset.
  • Napájení 100-240 VAC 47-63 Hz max. 4 A.
  • Spotřeba max. 265 W.
  • Pracovní teplota od -10 °C do +55 °C.
  • Rozměry: 440 x 220 x 44 mm a hmotnost 2,35 kg.
Výrobce DAHUA
Počet portů RJ-45 16
Počet portů Combo 2
Management Ano
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE++ / 60 W, Long distance PoE 250 m, Podpora PoE+
Prostředí Interiér
Hmotnost 3.16 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
PF-2433 plastový rámeček 1DIN 2DIN Hyundai i10 I
Plastový rámeček s odnímatelným kastlíkem pro autorádia 1DIN / 2DIN vozidel ...
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
PF-2433
Archiv
Avigilon NVR5-PRM-432TB-S19-EU záznamový server PREMIUM
Není skladem
NVR5-PRM-432TB-S19-EU
Dahua LM32-U400P E-LED monitor
31,5" palcový E-LED monitor Monitor od výrobce Dahua určený pro multimediální zábavu. Volně stojící dotykový displej se 4K rozlišením, zabudovaným 2*10W reproduktorem a 144 Wh baterií. Široký pozorovací úhel 178°H/178°V. Zařízení funguje na OS ...