ERBU R-EFS-0802-30-O-150 8portový switch
| R-EFS-0802-30-O-150
10 portový Outdoor PoE+ switch s maximální spotřebou 150 W a maximálním odběrem na 30 W na jednom portu. Ideální řešení „All in One“ v odolném provedení s „Antivandal“ ochranou IK 10 a standardem IP 67 proti povětrnostním vlivům. Switch je díky tomu, že disponuje kombinací SPF a RJ-45 portů ideálním řešením kamerových „hnízd“ například na sloupech nebo jiných místech. Z jednoho switche lze napájet až 8 PoE kamer a Gigabitové SFP porty zajistí připojení do VMS softwaru.
  • 8x RJ-45 port 10/100 Mbps, 30 W port (IEEE802.3af/at).
  • PoE odběr maximálně 150 W.
  • 2x PoE port s možností přenosu na 200/250 m při rychlosti 10 Mbps.
  • 2x RJ-45/SFP Combo port 10/100/1000 Mbps.
  • Mac Table: 4K, Jumbo Frames: 1,536 Bytes, Switching Capacity: 5,6 Gbps
  • Ochrana před přepětím 6 kV PoE a 40 kV napájení.
  • Napájení 100-240 VAC.
    • Záložní napájení 48-56 VDC.
  • Pracovní teplota od -20 °C do +65 °C.
  • Rozměry 315,4 x 245,8 x 118 mm a hmotnost 4,3kg.
  • IK 10 a IP 67.
www.erbu.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Výrobce Erbu
Vlastnosti Podpora PoE+, Long distance PoE 250 m
Počet portů RJ-45 8
Management Ne
Prostředí Exteriér
Počet portů Combo 2
Provedení stolní
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua SD59120S-HN PTZ kamera IP
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
SD59120S-HN
Dahua SD4A425DB-HNY 4 Mpx IP PTZ kamera
Skladem
SD4A425DB-HNY
Archiv
Michiba MA-H1+30 12V halogenová žárovka
Halogenová autožárovka Michiba H1 55W s o 30% vyšší svítivostí.
Není skladem
MA-H1+30 12V