ERBU R-PI-0200-60-GO-60 PoE injektor
| R-PI-0200-60-GO-60
PoE++ (60 W) Gigabit Outdoor injektor. Ideální zařízení pro napájení výkonných PoE++ kamer s odběrem maximálně 60 W. Odolné provedení s Antivandal ochranou IK 10 a standardem IP 67 jako ochrana proti povětrnostním vlivům.
  • 1x port RJ-45 10/100/1000 Mbps, 60 W port (IEEE802.3af/at/bt).
  • PoE odběr maximálně 60 W.
  • 1x RJ-45 10/100/1000 Mbps port.
  • Ochrana před přepětím 6 kV PoE a 10 kV napájení.
  • LED indikátor.
  • Napájení 100-240 VAC.
  • Pracovní teplota od -40 °C do +65 °C.
  • Rozměry 255,2 x 199,9 x 90 mm a hmotnost 3 kg.
  • IK 10 a IP 67.
www.erbu.cz
Parametry
Typ produktu Injektory, Síťové prvky
Výrobce Erbu
Prostředí Exteriér
Vlastnosti Podpora PoE++ / 60 W, PoE injektor, Gbit
Provedení Stěna / Sloup
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Ajax DomeCam Mini 8Mp/2.8mm White 8 Mpx dome IP kamera
DomeCam Mini (8 Mpx / 2.8 mm) IP dome kamera s rozlišením 8 Mpx a širokým úhlem záběru 110°. Je vybavena inteligentní ...
Skladem
DomeCam Mini 8Mp/2.8mm White
Ajax DomeCam Mini 8Mp/2.8mm Black 8 Mpx dome IP kamera