Dahua TPC-SD5641-TB35Z45 hybridní PTZ termokamera
| TPC-SD5641-TB35Z45
Pro bližší informace o ceně produktu se prosím obraťte
na svého regionálního obchodního manažera.
Tento produkt již není v nabídce. Přejít na nový model
Hybridní PTZ termokamera, exteriérová, senzor Vanadium Oxide Uncooled focal plane detector, Smart IR LED dosvit nad 100 m, rozlišení termovize 640 × 512 px @ 25 fps, tepelná citlivost <35 mK@F1.0, rozsah spektra 8–14 µm, rozteč pixelů 17 µm, rozlišení viditelného video streamu 2688 × 1520 px @ 25 fps, senzor 1/2.8" CMOS, 45x optický zoom, objektiv termovize 35 mm, úhel termo záběru H: 11,1°, V: 8,3°, úhel video záběru H: 67,5°–1,9°, V: 39,4°–1,1°, inteligentní funkce (perimeter protection), komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilní, AGC, 2D/3D NR, ROI, BLC, HLC, WDR, alarm I/O 7/2, audio I/O 1 /1, 1x RS-485, slot pro MicroSD kartu 256 GB, napájení DC 24 V / PoE, 5 A, spotřeba max. 40 W, IP 67, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, rozměry &olsash;240 × 357 mm, hmotnost 8 kg, napájecí zdroj a držák je součástí balení
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stěnu
  • Adaptér pro PTZ PFA111
  • Držák na stěnu PFB303W
Montáž na sloup
  • Adaptér pro PTZ PFA111
  • Držák na stěnu PFB303W
  • Adaptér na sloup PFA150
Montáž na roh
  • Adaptér na roh PFA151
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 24 V DC, PoE