TOA F-1000BTWP EB-Q dvoupásmový reproduktor
| F-1000BTWP EB-Q
Černý dvoupásmový skříňový reproduktor s výkonem 15 W. Frekvenční rozsah 85 Hz - 20 kHz a citlivost 87 dB. Reproduktor má plastovou skříň, kovovou mřížku. Exteriérová montáž na omítku. Krytí IP X4.
Tento produkt již není v nabídce.
Skříňkový reproduktor dvoupásmový 15 W / 100 V, odbočky 5 W, 3 W a 1 W, citlivost 87 dB (1 W / 1 m, 500 Hz – 5 kHz), frekvenční rozsah 85 Hz – 20 kHz, vyzařovací úhel 90° x 90° (1 kHz), reproduktory 100 mm středobass a 25 mm výšky, bassreflex, push-in terminál, kovová mřížka, rozměry 130 x 200 x 130 mm, venkovní použití typ B, IP X4, černý, montáž na omítku, EN 54-24
Videa, katalogy, letáky a další materiály najdete přehledně na jednom místě ZDE.
Parametry
Výrobce TOA
Hmotnost 2.528 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua HAC-HFW1100SP-0280B kompaktní kamera HDCVI
HDCVI kompaktní kamera Dahua s HD rozlišením. Kamera využívá krytí IP66, ...
Není skladem
HAC-HFW1100SP-0280B
Archiv
Comelit Planux Lux W handsfree video monitor
Video monitor Planux LUX W, bílé sklo, handsfree, pro SBC 2vodičový smíšený audio video systém, 3,5" barevný display, dotyková tlačítka, 1x tlačítko pro přijetí ...
Není skladem
Planux Lux W
TOA F-03WT 3,5“ skříňkový reproduktor
Skříňkový širokopásmový reproduktor 3,5" 15 W / 100 V, odbočky 5 W, 3 W, 1 W, citlivost: 87 dB (1 W / 1 m), frekvenční rozsah: 85 Hz – 20 kHz, hliníková mřížka, ...