Dahua HAC-HFW1100SP-0280B kompaktní kamera HDCVI
| HAC-HFW1100SP-0280B
Tento produkt již není v nabídce.
1 Mpx kamera exteriérová Day/Night barevná s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 30m,1/2.9" 1Megapixel CMOS čip, maximální rozlišení 1280×720 px 25fps, citlivost barevná 0.01LUX/F1.2, 0Lux (IR LED), objektiv 2,8 mm, úhel záběru 103,4°, AWB, AGC, BLC, napájení 12VDC, 3.5W, IP66, rozměry Ø65mm x 155mm, hmotnost 0,38 kg, kovové provedení
www.dahuatechnology.cz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Parametry
Hmotnost 0.443 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Comelit Planux Lux W handsfree video monitor
Video monitor Planux LUX W, bílé sklo, handsfree, pro SBC 2vodičový smíšený audio video systém, 3,5" barevný display, dotyková tlačítka, 1x tlačítko pro přijetí ...
Není skladem
Planux Lux W
TOA F-03WT 3,5“ skříňkový reproduktor
Skříňkový širokopásmový reproduktor 3,5" 15 W / 100 V, odbočky 5 W, 3 W, 1 W, citlivost: 87 dB (1 W / 1 m), frekvenční rozsah: 85 Hz – 20 kHz, hliníková mřížka, ...