TSS Group HBTMS rent 2 zapůjčení setu pro měření lidské teploty
TSS Group HBTMS rent 2 zapůjčení setu pro měření lidské teplotyTSS Group HBTMS rent 2 zapůjčení setu pro měření lidské teploty

TSS Group HBTMS rent 2 zapůjčení setu pro měření lidské teploty

Kód: HBTMS rent 2

Řešení pro hromadné měření tělesné teploty osob od společnosti Dahua je postaveno na použití kombinace speciální průmyslové kamery a referenčního teplotního bodu. Získaný záznam se ukládá na záznamové zařízení s pevným diskem vhodným pro nepřetržitý provoz 24 hodin / 7 dní v týdnu.  Více informací naleznete zde.

Jedná se o pronájem setu po minimální dobu 2 měsíců. Je uvedena cena za jeden měsíc pronájmu.

Dostupnost:
Na cestě

Řešení pro hromadné bezkontaktní měření tělesné teploty osob. Set se skládá ze speciální kamery Dahua, referenčního teplotního bodu Blackbody a záznamového zařízení. Měřící rozsah kamery je 30–45 °C, přesnost měření při použití "Blackbody" ±0,3 °C, rozlišení 256 x 192 px, spektrální rozsah 8–14 µm, objektiv termokamery 3,5 nebo 7 mm, NETD <50 mK. Parametry referenčního teplotního bodu pro termokameru jsou: rozlišení teploty 0,1 °C, přesnost měření teploty ±0,2 °C (jeden bod), teplotní stabilita ±(0,1–0,2) °C, efektivní emisivita 0,97 ±0,02. Záznamové zařízení IVSS řady 7XXX připravené pro nepřetržitý provoz 24/7. Set je určen pouze pro vnitřní použití!

.

 


  • Nové příspěvky mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.