Switche, injektory a extendery

71 produktů

Dahua PFS3211-8GT-120-V2 8portový PoE switch

PoE switch od společnosti Dahua určený přímo pro kamerové systémy. Switch umožňuje připojit na všech portech maximální zátěž 120 W.

Na objednávku
PFS3211-8GT-120-V2

Dahua PFS3409-4GT-96-V2 PoE switch

PoE switch od společnosti Dahua určený přímo pro kamerové systémy. Switch umožňuje připojit na všech portech maximální zátěž 96 W.

Na objednávku
PFS3409-4GT-96-V2

IP1 OPTO POE médiá konvertor RJ-45 / optický port

Konvertor 1x RJ-45 10/100 PoE a 1x 100 Mbps SC optický port. Dosah optického signálu až na 20 km. Single-mode. Napájení: ...

Na objednávku
IP1 OPTO POE

IP5 outdoor 5portový PoE switch

5portový inteligentní Omada switch. Napájení zajišťuje vstupní PoE++ (90 W) port 10/100/1000 Mbps. 4x výstupní RJ-45 PoE+ gigabitový port. Odběr dohromady ...

Skladem
IP5 outdoor

IP24 SWITCH POE 320 SFP 10G PoE switch

24 portový gigabitový manažovatelný switch. Switch navíc disponuje 4x SFP+ porty, 1x RJ-45 Console portem a 1x Micro USB portem. Maximální odběr PoE 384 W.

Na objednávku
IP24 SWITCH POE 320 SFP 10G

Dahua S4220-16GT-240 16portový switch

20 portový manažovatelný switch značky Dahua se 16 PoE+ porty. Porty 1-2 podporují standard PoE++ (90 W) celková spotřeba může být maximálně 240 W. Switch má ...

Na cestě
S4220-16GT-240

ERBU E-EFS-2602-90-M-370 24portový PoE switch

28portový manažovatelný PoE switch s maximální spotřebou 370 W a maximálním odběrem na 1. a 2. portu PoE++ (90 W) ...

Skladem
E-EFS-2602-90-M-370

ERBU E-EFS-2602-90-M-360 24portový PoE switch

24portový manažovatelný PoE switch s maximální spotřebou 360 W a maximálním odběrem na 1. a 2. portu PoE++ (90 W) ...

Skladem
E-EFS-2602-90-M-360

ERBU E-EFS-0502-90-M-120 5portový PoE switch

Sedmiportový manažovatelný PoE switch s maximální spotřebou 120 W a maximálním odběrem na 1. a 2. portu 90 W. Celkový počet portů 8 z toho 5x PoE, 1 Console port ...

Skladem
E-EFS-0502-90-M-120

ERBU E-EFS-0402-60-M-96 4portový PoE switch

Šestiportový manažovatelný PoE switch s maximální spotřebou 96 W a maximálním odběrem na 1. portu 60 W. Celkový počet portů 6 z toho 4x PoE a 2x SFP. Průmyslový ...

Skladem
E-EFS-0402-60-M-96

ERBU E-EFS-0402-60-120 4portový PoE switch

Šestiportový PoE switch s maximální spotřebou 120 W a maximálním odběrem na 4. portu 60 W. Celkový počet portů 6 z toho 4x PoE a 2x SFP. Průmyslový design.

Skladem
E-EFS-0402-60-120

ERBU E-EFS-0901-90-96 8portový PoE switch

Desetiportový PoE switch s maximální spotřebou 96 W a maximálním odběrem na 1. a 2. portu 90 W. Celkový počet portů 10 z toho 8x PoE, 1x Uplink a 1x SFP. Pro ...

Skladem
E-EFS-0901-90-96

ERBU E-EFS-0501-60-60 4portový PoE switch

Šestiportový PoE switch s maximální spotřebou 60 W a maximálním odběrem na 1. portu 60 W. Celkový počet portů 6 z toho 4x PoE, 1x RJ45 Uplink a 1x SFP. Pro ...

Skladem
E-EFS-0501-60-60

ERBU E-EFS-0201-60-60 2portový PoE switch

Tříportový PoE switch s maximální spotřebou 60 W a maximálním odběrem na 1. a 2. portu 60 W. Celkový počet portů 3 z toho 2x PoE a 1x SFP. Pro rozlehlejší areály ...

Skladem
E-EFS-0201-60-60

ERBU E-EFS-0901-90-120 8portový PoE switch

Deseti portový PoE switch s maximální spotřebou 120 W a maximálním odběrem na 1. a 5. port 90 W. Celkový počet portů 10 z toho 8x PoE, 1x Uplink a 1x SFP. Pro ...

Skladem
E-EFS-0901-90-120
Akce

IP48 SWITCH POE 500W 48portový PoE switch

48 portový PoE+ gigabitový manažovatelný switch se čtyřmi GBIT SFP porty, jedním Micro-USB Console Portem a jedním RJ-48 Console Portem. Všechny porty podporují ...

Na objednávku
IP48 SWITCH POE 500W

ERBU E-ES-1000-90-96 8portový PoE switch

Deset portový switch s maximální spotřebou 96 W a maximálním odběrem na 1 port 90 W. Celkový počet portů 10 z toho 8 PoE a 2 Uplink. Pro rozlehlejší areály a ...

Skladem
E-ES-1000-90-96

ERBU E-ES-0600-60-60 4portový PoE switch

Šest portový switch s maximální spotřebou 60 W. S maximálním odběrem na 1. port 60 W. Celkový počet portů 6 z toho 4 PoE a 2 Uplink. Instalaci usnadňuje možnost ...

Skladem
E-ES-0600-60-60

IP8 SWITCH GBIT 150 2xSFP 8portový PoE switch

Switch s 8 PoE+ gigabitovými porty RJ-45 a 2 gigabitové SFP porty. PoE+ 30 W (IEEE 802.3at), maximálně 116 W spolu na ...

Skladem
IP8 SWITCH GBIT 150 2xSFP

Dahua PFS3008-8GT-V2 8portový gigabit switch

Malý a lehký osm portový switch od výrobce Dahua, vyznačující se celokovovým tělem bez ventilátoru.

Skladem
PFS3008-8GT-V2